Series
Ratings
77
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0