Series
Ratings
86
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5