Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 0.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
August RushRated ★ 3.0