Movies
Ratings
306
The Scent of Green PapayaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Good NurseRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5