Titles you rated
- As the Gods WillRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.5
ManholeRated ★ 3.0
BernieRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 5.0
The Great ActorRated ★ 4.5
John QRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
SickoRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.5
Saw VRated ★ 4.5
Don't ClickRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
The Righteous ThiefRated ★ 4.5
Lesson of the EvilRated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 5.0