Movies
Ratings
189
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0