Titles you rated
Killing EveRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
DistortedRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
HumansRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 2.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5