Series
Ratings
37
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
JinxRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5