Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5