Series
Ratings
16
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Escape ArtistRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0