Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
GravityRated ★ 2.5
UpRated ★ 1.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 1.0