Series
Ratings
58
원피스 1기Rated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0