Titles you rated
- Generation WarRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.0
Dr. RintarōRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 2.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
LostRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
JumongRated ★ 1.5