Titles you rated
SplitRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5