Series
Ratings
231
Light of My LionRated ★ 4.0
EnsembleRated ★ 1.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
I'll Give You the UniverseRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 0.5
Human From TodayRated ★ 1.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5