Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Om Shanti OmRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Some Like It HotRated ★ 5.0
The Young Girls of RochefortRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0