Series
Ratings
13
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0