Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0