Series
Ratings
19
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
The AuditorsRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0