Movies
Ratings
1890
HeroRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
12th Assistant DeaconRated ★ 3.0
Boiling PointRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
PreyRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.5
The MonkeyRated ★ 3.0