Movies
Ratings
85
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Sing 2Rated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
We Will Rock YouRated ★ 4.0