Movies
Ratings
1420- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Brave CitizenRated ★ 1.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 1.5
The Noisy MansionRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
People and MeatRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0