Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 5.0
A Decade of Nightscape LightsRated ★ 3.5
Su YuRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Ever Night 2Rated ★ 3.0
The Immortal AscensionRated ★ 3.5
Twelve LettersRated ★ 3.5- Fox Spirit Matchmaker: Wang QuanRated ★ 3.5
Love in PavilionRated ★ 4.5
Fox Spirit Matchmaker: Zhu YeRated ★ 4.5
Forever Young 2Rated ★ 3.5
Sword and BelovedRated ★ 3.5
Fated HeartsRated ★ 3.5
Pursuit of JadeRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 5.0
The Oath of LoveRated ★ 4.0
Love Between LinesRated ★ 3.5
Eternal LoveRated ★ 3.5
Ever NightRated ★ 4.0
Love's AmbitionRated ★ 3.5