Series
Ratings
445
9-1-1: Lone StarRated ★ 4.0
Wonderful WorldRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0- HonourRated ★ 5.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0- Seoul Check-inRated ★ 4.0
MMTGRated ★ 4.0
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0