Titles you rated
Life's PunchlineRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
RikuohRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5