Movies
Ratings
176
Don't BreatheRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
The NunRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0