Titles you rated
ContrastRated ★ 2.5
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 5.0
Devoured by LoveRated ★ 3.0
Candy Color ParadoxRated ★ 3.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.5
Rental a GirlfriendRated ★ 3.0
Kurosaki-san's Single-minded Love is UnstoppableRated ★ 5.0
Smells Like Green SpiritRated ★ 4.0
Tei Taion Danshi ni NatsukaremashitaRated ★ 4.0
Revenge SpyRated ★ 3.0
Make Up with MudRated ★ 2.0
My Special OneRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 4.0- HonourRated ★ 4.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
My Personal WeathermanRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.5