Series
Ratings
121
PluribusRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0