Titles you rated
The Maid and the MagicianRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5