Titles you rated
About TimeRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0