Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5