Titles you rated
- House of the SeasonsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 2.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Don't MoveRated ★ 2.0
NowhereRated ★ 2.5
Personal ShopperRated ★ 1.5
BurningRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 1.5