Movies
Ratings
394
Lost in TranslationRated ★ 2.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 0.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Trivial MattersRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
At the BenchRated ★ 4.0