Titles you rated
이혼숙려캠프Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0