Series
Ratings
47
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5- Queer as Folk Season 5Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 2.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 2.0