Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.5
WildRated ★ 4.0