Movies
Ratings
207
SunnyRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5