Titles you rated
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 4.5
NANARated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 3.5
AnotherRated ★ 3.5- BTOOOM!Rated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Hanasaku IrohaRated ★ 3.5- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 3.5
- Good Luck Girl!Rated ★ 2.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0