Movies
Ratings
646
MetamorphosisRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Cars 2Rated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
The Doll MasterRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0