Series
Ratings
101
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
PluribusRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5