Movies
Ratings
71
SecretRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The GameRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0