Titles you rated
- Take OffRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 0.5
EpicRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 2.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 2.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 2.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 2.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 2.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 2.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 2.5
Break Through!Rated ★ 3.0