Series
Ratings
271
The Boyfriend Season 2Rated ★ 4.5
The Boyfriend Season 1Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0