Movies
Ratings
755
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Reign of AssassinsRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 1.5
The WolverineRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
UnthinkableRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0