Series
Ratings
93
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Good Night WorldRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 3.5
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The God of High SchoolRated ★ 2.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 2.0
To Your EternityRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Lupin Part 2Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
High ScoreRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0