Movies
Ratings
871
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0- SawRated ★ 4.0
- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5