Movies
Ratings
37
Army of the DeadRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5