Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 5.0