Movies
Ratings
798
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5