Titles you rated
Her Love Boils BathwaterRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 1.0
An Easy GirlRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 0.5